ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Aktuálně

Nabízíme

Poradenství

My v FH Technik Liberec jsme odborníci již 20 let na trhu v oblasti průmyslového lepení.

Naši specialisté vám pomohou a poradí při lepení jakýkoli materiálů a to včetně materiálů hůře slepitelných.

V případě, že znáte parametry, které by lepidlo mělo splňovat, pošlete nám email a my Vám obratem zašleme typy lepidel, které optimálně splňují Vaše požadavky. Případně Vás budeme v nejbližší době kontaktovat telefonicky.

Poradenství tedy poskytujeme jak emailovou cestou, tak i formou telefonického rozhovoru.

V případě nutnosti zašleme našeho odborníka přímo do Vaší výroby.

Řešení projektů

Společnost FH Technik, s.r.o., je obchodní společností se sídlem v Liberci, nabízející komplexní řešení v oblastí v oblasti průmyslového lepení.

Při řešení jednotlivých projektů lepení nabízíme komplexní specializovaný servis. Přímo k Vám po vzájemné dohodě vyšleme do výroby našeho technika, který situaci posoudí a vyhodnotí. Na základě přesných informací z terénu pak navrhneme možné alternativy lepení. Provedeme zkušební testy, v případě nutnosti můžeme také dodat potřebné nanášecí technologie a po zahájení provozu Vaší výrobu našimi lepidly Vás pravidelně zásobujeme.

V současnosti zastupujeme na českém a slovenském trhu významné výrobce průmyslových lepidel. Proto jsme také schopni po dohodě se zákazníkem vyvinout speciální lepidlo přímo odpovídající požadavkům daného projektu a přání klienta.

V rámci zahájení nové výroby jsme schopni proškolit personál společnosti včetně dodání veškeré technické dokumentace k našim produktům.


Případně se podívejte také do nabídky naší dceřinné společnosti AUTO-COLOR s.r.o. se kterou sídlíme na stejné adrese Ampérova 482, Liberec https://www.a-c.cz